2017 Team Roster & Schedule

 

Thursday Men’s Player Division Schedule

May 4 1 vs 2 8 vs 14 3 vs 13 7 vs 9 6 vs 10 4 vs 12 5 vs 11 Front 9
May 11 8 vs 9 4 vs 13  1 vs 3 5 vs 12 2 vs 14 7 vs 10 6 vs 11 Back 9
May 18 9 vs 14 1 vs 4 8 vs 10 7 vs 11 6 vs 12 5 vs 13 2 vs 3 Front 9
May 25 2 vs 4 8 vs 11 9 vs 10 3 vs 14 7 vs 12 6 vs 13 1 vs 5 Back 9
Jun 1 3 vs 4 7 vs 13 10 vs 14 9 vs 11 1 vs 6 2 vs 5 8 vs 12 Front 9
Jun 8 3 vs 5 4 vs 14 1 vs 7 2 vs 6 8 vs 13 9 vs 12 10 vs 11 Back 9
Jun 15 4 vs 5 10 vs 12 2 vs 7 1 vs 8 3 vs 6 11 vs 14 9 vs 13 Front 9
Jun 22 10 vs 13 11 vs 12 4 vs 6 1 vs 9 3 vs 7 5 vs 14 2 vs 8 Back 9
Jun 29 5 vs 6 2 vs 9 11 vs 13 12 vs 14 1 vs 10 3 vs 8 4 vs 7 Front 9
Jul 6 1 vs 11 6 vs 14 12 v 13  2 vs 10 3 vs 9 4 vs 8 5 vs 7 Back 9
Half

 

Jul 13

 

 

13 vs 14

 

 

5 vs 8

 

 

6 vs 7

 

 

4 vs 9

 

 

2 vs 11

 

 

1 vs 12

 

 

3 vs 10

 

 

Front 9

Jul 20 2 vs 12 3 vs 11 1 vs 13 6 vs 8 7 vs 14 4 vs 10 5 vs 9 Back 9
Jul 27 7 vs 8 6 vs 9 2 vs 13 3 vs 12 5 vs 10 1 vs 14 4 vs 11 Front 9
Aug 3 1 vs 2 7 vs 9 5 vs 11 6 vs 10 8 vs 14 3 vs 13 4 vs 12 Back 9
Aug 10 6 vs 11 7 vs 10 2 vs 14 5 vs 12 1 vs 3 4 vs 13 8 vs9 Front 9
Aug 17 7 vs 11 8 vs 10 9 vs 14 1 vs 4 5 vs 13 6 vs 12 2 vs 3 Back 9
Aug 24 4 vs 2 6 vs 13 1 vs 5 3 vs 14 9 vs 10 7 vs 12 8 vs 11 Front 9
Aug 31 10 vs 14 2 vs 5 3 vs 4 7 vs 13 1 vs 6 9 vs 11 8 vs 12 Back 9
Sep 7 9 vs 12 8 vs 13 2 vs 6 3 vs 5 10 vs 11 1 vs 7 4 vs 14 Front 9
Sep 14 1 vs 8 3 vs 6 4 vs 5 10 vs 12 9 vs 13 2 vs 7 11 vs 14 Back 9
Sep 21 Position Round Finals

 

Team #1               Everitt &Woodcock                         Team #2               Eargood & Eargood

Team #3               Mizer & Rolston                                                Team #4               Hamp & Krebs

Team #5               Mackie & Koon                                 Team #6               Lafler & Readman

Team #7               Holton & Gutzki                                                Team #8               Reed & Nielson

Team #9               Mills & Bennett                                 Team #10            Keeler & LaPaugh

Team #11            Marr & Leonard                                                Team #12            Lott & Dolby

Team #13            Wiser & Sheneman                         Team #14            Myrice & Shebester

Standing as of 9-19-17

Bill Mills and Barry Bennett – 1st Half Winner

Dave Holton and Chris Gutzki – 2nd Half Winner

Overall champion to be decided 9-21-17